icon

Root Explorer

4.4.2 için
Android

4.7

14

Akıllı telefonunuzdan herhangi bir dosyaya erişin

2.1M

Bu uygulamayı oyla

Root Explorer, herhangi bir Android akıllı telefonun tüm dosya sistemine sınırsız erişim imkanı sağlayan gerçekten kullanışlı bir uygulamadır.

Kullanılmayan gizli dosyalardan kurtulmak yoluyla akıllı telefonunuzun belleğinde boş alan oluşturmak istiyorsanız veya akıllı telefonunuzun sunduğundan daha eksiksiz bir dosya yönetim sistemine erişmek istiyorsanız, Root Explorer tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Sezgisel arayüzden, ad veya boyuta göre belirli dosyaları arayabilir, aynı anda farklı sekmelerde çalışabilir veya Dropbox, Google Drive veya Box gibi popüler platformları kullanarak herhangi bir belgeyi dışa aktarabilirsiniz.

Root Explorer'ın sunduğu en ilginç özellik, diğer tüm özellikler için akıllı telefonunuza root yapmanızın gerekmemesidir. Root Explorer'ı kullanmak, APK'yi yüklemek kadar basit ve akıllı telefonunuzun içerisine istediğiniz gibi göz atmaya başlayabilirsiniz.

Root Explorer ile akıllı telefonunuzda ne kadar gizli olursa olsun, akıllı telefonunuzun tüm dosya sistemini mutlak denetim altına alın ve herhangi bir belgeye erişin.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üst sürümü gerektirir.

X